O nas

Witamy w firmie Domazur Luxury Homes.Zakup domu lub mieszkania za granicą jest sprawą złożoną.

Uzyskanie zrozumienia w różnych obszarach i alternatyw dostępnych na rynku, próbując uzyskać wyobrażenie o tym, jaka jest "właściwa cena rynkowa"; znalezienie notariusza, który będzie miał czas na Państwa sprawy, a najlepiej, mówiącego Państwa językiem ojczystym; stworzeniu struktury w sposób, który jest najbardziej efektywny z punktu widzenia podatkowego; pomoc przy realnej ocenie kosztów i czasu remontu oraz zagadnień administracyjnych; pomoc przy otwarciu kont bankowych - to tylko kilka aspektów, z którymi będziecie Państwo mieć do czynienia podczas procesu poszukiwania nieruchomości.

A kiedy w końcu sfinalizują Państwo zakup i odbiorą klucze - "kłopot" się nie kończy, trzeba podłączyć media oraz usługi komunalne, zapłacić lokalne podatki, wiedzieć gdzie szukać mebli, gdzie naprawić samochód po "lokalnych" cenach, a jeśli przenoszą się Państwo na stale to jak zapisać dzieci do szkoły, oraz gdzie szukać pomocy lekarskiej itp.

W firmie Domazur, rozumiemy wszystkie te potrzeby, i pomogliśmy wielu klientom, aby proces poszukiwania i kupowania, jak i późniejszego osiedlenia się, były na tyle bezbolesne i wydajne pod względem czasu, oraz kosztów, jak to tylko możliwe. Z chęcią potwierdzą nasz profesjonalizm, nasze podejście "da się załatwić", naszą rozbudowaną sieć lokalnych kontaktów, uczciwość, oraz naszą niewyczerpalną (prawie) cierpliwość.

Jesteśmy tu po to, by pomóc zrealizować Państwa marzenia.

Do zobaczenia wkrótce!

Wyjątkowe oferty

Partnerzy

Wynajmij lub kup

Pomożemy Państwu z Państwa transportem

© 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Domazur

Zaprojektowane przez: Quar.studio

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Dowiedz się więcej
Zamknij