Strona główna Usługi

Usługi

W firmie Domazur rozumiemy, że będąc w obcym kraju, nasi klienci potrzebują pomocy we wszystkich aspektach związanych z ich pobytem - może to być krótki urlop lub przeniesienie na stale. Poniżej kilka klasycznych próśb, które zdarzają się często. Jeśli maja Państwo inne, specyficzne – prosimy o kontakt z nami, a my znajdziemy sposób, aby pomóc.

PROCES ZAKUPU

Towarzyszymy Państwu przez cały proces poszukiwań i zakupu – objaśniamy różne nieruchomości i ich lokalizacje, tak aby były korzystne dla Państwa; pomagamy w przeszukiwaniu całego dostępnego rynku; negocjujemy najlepsze ceny; wyjaśnić procedurę prawną w Państwa języku - współpracujemy z zespołem notariuszy, prawników, tłumaczy, itp; oferujemy pomoc w otwarciu konta i zdobyciu kredytu hipotecznego.

REMONTY

Po zakupie nieruchomości Państwa marzeń, często chcą go Państwo zmodyfikować, odnowić, lub nawet zbudować od nowa, jeśli kupili Państwo ziemię.

Pomagamy odnośnie prawnych aspektów budowy, np. pozwolenia na budowę; zapoznajemy z firmami budowlanymi i architektami, którzy znają lokalna specyfikę, oraz udowodniły, że są niezawodne i posiadają konkurencyjne ceny, terminy realizacji, itp., oraz są w stanie zapewnić referencje od zadowolonych klientów.

Posiadanie wiarygodnej, kompetentnej i rozsądnej cenowo firmy budowlanej (architekta/projektanta wnętrz), która jest zdolna do nadzorowania całego projektu, jest trudne do znalezienia we Francji i wielu naszych klientów było nam bardzo wdzięcznych, że pomogliśmy im w tej sprawie.

WYNAJEM/ZAKUP SAMOCHODU, WYNAJEM/ZAKUP JACHTU

Czy jest to krótki wynajem konkretnego luksusowego modelu, lub zakup nowego, czy tez używanego luksusowego samochodu; Negocjujemy konkurencyjne dla Państwa ceny, oraz pomoc w aspekcie prawnym zakupu - rejestracja, ubezpieczenie itp.

PERSONEL

Opiekunki do dziecka, sprzątaczki, kucharze, kierowcy, ogrodnicy itp. Wiemy, jak frustrujące potrafi być znalezienie odpowiedniego i uczciwego personelu za granicą, Współpracujemy z ludźmi, którym można zaufać; nianie, które mówią pożądanym przez Państwa językiem itp. Wszystko powyższe w cenie rynkowej.

TRANSPORT

Czy trzeba odebrać Państwa z lotniska, lub potrzebujecie Państwo minibus do jazdy w różne miejsca, możemy to załatwić.

ORGANIZOWANIE UROCZYSTOŚCI

Jeśli planują Państwo zorganizować przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka lub przyjęcie koktajlowe dla gości - możemy pomóc w zorganizowaniu gastronomii, rozrywki itp.

USŁUGI CONCIERGE

Jeśli potrzebujecie Państwo porady i pomocy w rezerwacji restauracji, hoteli, rezerwacji biletów na koncerty lub cokolwiek innego, znamy okolice i odpowiednich ludzi.

PRZENIESIENIE NA STAŁE

Jeśli podjęli Państwo ważną decyzję, aby przenieść się na stałe do innego kraju, to będzie wymagało nawet jeszcze bardziej złożonego i globalnego podejścia - od odpowiedniej porady prawnej, informacji i pomocy w znalezieniu miejsc w szkołach dla swoich dzieci, przeprowadzki z poprzedniego domu lub pomoc w zakupie mebli do nowego domu, itp.

Jesteśmy tu, aby pomóc Państwu we wszystkich aspektach związanych z zakupem nieruchomości.

Wyjątkowe oferty

Partnerzy

Wynajmij lub kup

Pomożemy Państwu z Państwa transportem

© 2021 Wszelkie Prawa Zastrzeżone Domazur

Zaprojektowane przez: Quar.studio

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Dowiedz się więcej
Zamknij